İnstagramda Gönderilen Eski Takip İstekleri Nasıl Bulurum

Teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte artık hayatın her anında ve her alanında internetin etkilerini görebilir hale geldik. Dünya genelinde büyük bir furya yaratan akıllı mobil cihazlar ile birlikte internete nerede olunursa olunsun erişim sağlanabilir hale gelmesi nedeni ile sosyal medya platformları da oldukça popüler bir hale geldi. İnsanların sosyal çevrelerini dijital dünyada da oluşturabilmelerine yardımcı olan sosyal paylaşım platformları arasında özellikle İnstagram yaptığı yenilikler ve kullanım avantajları nedeni ile oldukça etkin bir şekilde öne çıkıyor.İnsanların anlık olarak fotoğraf ve video paylaşımında bulunabildiği ve tabii ki son dönemlerde yoğun ilgi gören hikaye paylaşımlarında bulunabildiği İnstagram’ da takipler en önemli olguların başında geliyor. İnstagram’ da ne kadar çok takipçi sayısına sahip olunursa popülarite o kadar yüksek oluyor.Bununla birlikte İnstagram’da takip isteği göndererek, diğer İnstagram kullanıcılarının paylaşımlarını anlık olarak takip edebilmek mümkün oluyor.Buna karşın İnstagramda gönderilen eski takip istekleri nasıl bulurum şeklinde bir soru gündeme geliyor.

BERLIN, GERMANY – SEPTEMBER 27: In this photo illustration the logo of Instagram is displayed on a smartphone on September 27, 2016 in Berlin, Germany. (Photo Illustration by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)

İnstagram Takip İsteği Gönderme

Günümüzde dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformu olan İnstagram’ da farklı hesaplara takip isteği gönderimi gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde kabul edilen takip istekleri ile o İnstagram hesabından yapılan tüm yeni ve eski paylaşımları görebilme imkanına sahip olunabiliyor. Ancak bazen eski gönderilen İnstagram takip istekleri olumlu yada olumsuz yanıt almadığından, öyle durabiliyor. Bu durumda kullanıcıların hangi hesaba daha önce takip isteği gönderdiğini tek tek kontrol edebilmesinin fazlasıyla zorlu olmasına neden oluyor. Bu nedenle de İnstagramda gönderilen eski takip istekleri nasıl bulurum şeklinde bir sorunun gündeme gelmesine neden oluyor.

İnstagram Eski Takip İsteklerini Görme

İnstagram kullanıcıları tarafından son dönemlerde çok sık şekilde dile getirilen sorulardan birisi olan İnstagramda gönderilen eski takipistekleri nasıl bulurum şeklinde sorunun yanıtı ise oldukça basittir.Kullanıcılar son derece pratik bir şekilde İnstagram’ da diğer hesaplara göndermiş olduğu takip isteklerini kolay bir şekilde görebiliyor olsa da bunları nasıl ve nereden görebileceği konusunda genel internet kullanıcıları yeterli bilgiye sahip olmayabiliyor.

Kullanıcılar İnstagramda gönderilen eski takip istekleri nasıl bulurum şeklinde sorularına yanıtı kolayca bulabiliyor. Bunun içinöncelikli olarak İnstagram’a giriş yapmaları gerekiyor. Kullanıcı adı ve kullanıcı şifre bilgileri ile İnstagram hesabına giriş yapan kullanıcılar,  daha sonra hesaplarındaki ‘Gizlilik ve Güvenlik’ekranına girmeleri gerekiyor. Bu aşamada ise sayfa içerisinde yer alan seçenekler içerisinden ‘Hesap Verilerini Görüntüle’ seçeneğine giriş yapmaları gerekiyor. İnstagram hesap verilerinin her birinin detaylı olarak yer almakta olduğu bu ekran içerisindeki seçenekler içerisinde takip istekleri kolayca görülebiliyor. Bunun için ise ‘Bağlantılar’ kategorisi altında yer alan ‘Mevcut takip istekleri’ seçeneğine tıklamaları gerekiyor. Bu şekilde ekranda kolay bir şekilde İnstagram kullanıcı isimleri ile birlikte listeli olarak gönderilen tüm İnstagram eski takipçi isteklerini görebilmek mümkün oluyor. Bu şekilde son derece pratik bir şekilde daha önce gönderilmiş olunan tüm İnstagram takipçi isteklerini tüm ayrıntıları ile birlikte görebilme şansına sahip olunabiliyor.Bu şekilde gönderilen her takipçi isteği görülebildiğinden tek tek eskiden gönderilmiş takipçi isteklerini aramaya gerek bulunmuyor. İnstagram takipçi isteklerini görmek, kullanıcılar açısından pek çok noktada çok büyük bir kolaylık ve avantaj sağlaması nedeni ile günümüzde oldukça yoğun şekilde araştırılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*