Whatsapp Sahte Numara Alma Ücretsiz

Mobil cihazlar hayatın her alanında sağladıkları kolaylıklar ve avantajlar ile birlikte modern toplum yaşamının önemli parçaları haline geldi. Özellikle de gününün her anında internet ile bağlantının kesintisiz olarak sürdürülebilmesine yardımcı olan akıllı cep telefonları, sadece iletişim ile sınılır kalmaya son derece zengin bir medya çeşitliliği sağlıyor. Bu durumda modern toplumlarda akıllı cep telefonlarının her alana ilişkin çözümlerden yararlanmak üzere yaygın olarak kullanılmasına neden oluyor. Akıllı cep telefonlarında yer alan bazı uygulamalar ise insanların her an kullandıkları önemli uygulamalar olarak öne çıkıyor ki bunlardan birisi de iletişimde çığır açan WhatsApp uygulamasıdır. Anlık sohbet, görüntülü konuşma, arama yapma, dosya gönderimi gibi pek çok farklı işlemin gerçekleştirilebildiği bir uygulama olan WhatsApp uygulaması, her akıllı cep telefonunda kesinlikle kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Cep telefonu numarası üzerinden açılabilen hesaplarla kullanılabilen WhatsApp uygulamasında numarasını kullanmak isteyenler için WhatsApp sahte numara alma ücretsiz hizmetler bulunuyor.

WhatsApp Sahte Numara Ne İşe Yarar?

Akıllı cep telefonlarının her birinde kendisine yer bularak, dünyanın en fazla kullanılan mobil uygulamalarından birisi haline gelen WhatsApp uygulamasını kullanabilmek için cep telefonu numarası ile doğrulama yapılması gerekiyor. Cep telefonu numarası ile doğrulama yapılması durumunda bu numaranın herkes tarafından görülmesi söz konusu oluyor. İşte bu noktada pek çok farklı sebeple numarasının görünmesini istemeyen kullanıcılar için geliştirilmiş olunan WhatsApp sahte numara alma ücretsiz hizmetleri çok önemli bir avantaj sağlıyor. Son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen hizmetlerden birisi olan bu sahte numara ile yapılan doğrulamalar sayesinde ister kurumsal ister de bireysel cep telefonu numaralarını gizli tutabilmek mümkün oluyor. Böylelikle WhatsApp üzerinden tek kişiyle ya da WhatsApp gruplarına katılım gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Böylelikle çok daha güvenli ve çok daha kişisel güvenliğin ön planda olduğu şekilde bir WhatsApp kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

WhatsApp Sahte Numara Nasıl Ücretsiz Nasıl Alınır?

Akıllı cep telefonu üzerindeki WhatsApp uygulamasında kendi numarasını kullanmak istemeyen kullanıcılara yönelik olarak sunulan WhatsApp sahte numara alma ücretsiz hizmetleri son dönemlerde yoğun şekilde ilgi görüyor. Kullanıcılar WhatsApp cep telefonu doğrulama işlemlerini alacakları bu sahte numara ile yapabilme şansına sahip olabiliyor. Bu çerçevede de sahte numara ile WhatsApp doğrulama işleminin gerçekleştirilebilmesi için kullanabilecekleri güvenilir bir uygulama olarak ‘TextNow’ uygulaması bulunuyor. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen TextNow uygulamasına ister doğru ister de yanlış bir mail adresi verip, şifre oluşturduktan hemen sonra uygulama tarafından verilen 5 farklı numaradan birisini seçerek, işleme devam edilmelidir. Bu aşamada WhatsApp uygulaması açılarak, alınan sahte numarayı kabul edip, etmediği kontrol edilmelidir. Onay işleminin tamamlanmasının ardından uygulama kod bölümün 365 sayısı girilir. WhatsApp üzerinde doğrulama işlemi için kısa mesaj alınamadığından mutlaka sesli arama ile doğrulama seçeneği seçilmelidir. Bu seçim sonucunda çok kısa zaman diliminde telesekreter tarafından aranarak, doğrulama kodu öğrenilebilir. Böylelikle WhatsApp doğrulama işlemleri sahte numara üzerinden tamamen ücretsiz şekilde tamamlanabilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*