Vakıf Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Bank sunmuş olduğu özel hizmetler bakımından gündemden düşmeyen bir banka. Özellikle de harcarken kazandırma özelliğine sahip Worldcard, müşterileri memnun etmek adına elinden gelen her şeyi yapıyor.

Harcarken kazandıran kartların yanı sıra Vakıf Bank bünyesinde birbirinden güzel özellikleri barındırıyor. Taksit konusunda sıkıntı yaşayanlar için taksit erteleme, harcarken kazanmak isteyenler için World puan kazanma, bütçesine uygun taksit yatırmak isteyenler için ek taksit, ödemeleri kolaylaştırmak amacıyla otomatik ödeme olanağı ve mil puan adı verilen kazandırdıkça kazandıran özellikler Vakıf Bank bünyesinde mevcut olarak yerini alıyor.

Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan banka farklı alternatifler sunarak herhangi bir sorun yaşanmaması için üstün çaba harcıyor. Vakıf Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Vakıf bank kredi kartları neler, başvuru yapabilmek için hangi şartları taşımak gerek gibi sorular soruyor ve kısa sürede Vakıf Bank’tan yararlanmak istiyorsanız sizleri bilgilendirmek adına bütün soruları cevaplayalım.

Vakıf Bank Kredi Kartları Hangileri?

Vakıf Bankın sunmuş olduğu özel hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler kredi kartı kategorisi hakkında bilgi sahibi olarak işe başlamak istiyor. Tek kredi kartı mı mevcut,her alana uygun kredi kartı veriliyor mu gibi sorulara cevap vermek amacıyla Vakıf Bank kredi kartlar kategorisinde hangi kartlar yer alıyor bir bakalım. İşte her alan için ayrı olarak hizmet veren özel kredi kartları..

 • Vakıf Bank Worldcard
 • Mil Plus Kart
 • Yandaş Kartlar
 • Rail & Miles
 • Platinum
 • Like Card
 • Tercih Kart
 • Ortak Markalı Kartlar
 • Ekspresss Card
 • ziraat Kart
 • Business Card
 • Sanal Kart

Görüldüğü gibi Vakıf bank kredi kart olanağı için birçok kart seçeneği sunuyor. Kişi kullanım alanını söyleyerek uygun olan kredi kartını alabilir.

Vakıf Bank Kredi Kartı Başvurusunu Gerçekleştirmek İçin Tercih Edilmesi Gereken Kanallar Hangileri? Son dönemlerde internet üzerinden alış veriş yapmak yaygınlaştı. Durum böyle olunca güvenilir ve hızlı alış veriş yapmak için kredi kartlarına yönelim arttı. Vakıf Bank ileri görüş özelliğini kullanarak müşterilerini memnun edecek bir yeniliğe imza attı. Güven çerçevesi içinde hızlı ve kesintisiz alış veriş yapmak için müşterilerine Türkiye’den yurt dışına alış verişte taksitlendirme özelliği, mobil yöntem ile temassız ödeme seçeneği, avantaj sağlayan nakit çözümleri ve birçok özelliği aktif hale getirerek müşterilerin rahatlıkla harcama yapmalarını sağlıyor. Bu özelliklerden yararlanabilmek için ise tek yapılması gereken Vakıf Bank Worldcard’a başvuru yapmak gerekiyor. Aksi takdirde bu özel durumlardan yararlanmak imkansız.

İnternet Üzerinden Vakıf Bank Kredi Kartı Başvurusu Yapılabiliyor Mu? Vakıf Bank kredi kartı başvurusu yapmak için bankaya kadar gitmeye gerek yok. Çünkü Vakıf bank yeni çağa ayak uydurarak internet üzerinden başvuru yapma imkanı sunuyor. Kredi kartı için başvuru yapmak isteyen kişi ilk olarak Vakıf bank resmi internet sitesini açarak işe başlamalı. “vakifbank.com.tr” resmi internet adresi. “Bireysel” başlığı seçilerek kartlar, kredi kartları butonları takip edilerek sol tarafta bulunan kategoriden istemiş olduğunuz bütçeye uygun kredi kartını seçebilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra bireysel başvurunuz gerçekleşmiş oluyor. Görüldüğü gibi internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay. Bankaya giderek saatlerce sıra beklemek yerine internet üzerinden başvuruda bulunmak oldukça basit. Bireysel kayıt esnasında karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Form üzerinde TC no, ad soyad, telefon numarası, adres gibi bilgiler isteniyor. Doğru bir şekilde doldurulduğu an kredi kartı başvurunuz anında yapılmış oluyor.

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için mesai saatlerini beklemenize gerek yok çünkü internet sitesi her an aktif konumda ve kesintisiz şekilde hizmet veriyor. Ayrıca resmi tatillerde ve hafta sonu tatillerinde sitenin tatile girdiğini düşünerek tatilin bitmesini beklemeyiniz. Çünkü Vakıf bank resmi internet sitesi her daim aktif ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SMS Yoluyla Vakıf Bank Kredi Kartı Başvurusu Yapmak Mümkün Mü?

Teknolojinin gelişmediği dönemler kredi kartı başvurusu yapmak için kişiler bankanın yolunu tutardı. Uzun bir bekleyişin ardından sıra gelirdi ve kişi birçok form, sözleşme doldurarak kredi kartı başvurusu yapardı. Ancak teknolojinin son sürat ilerlemesi her şeyi kolaylaştırdığı gibi kredi kartı başvurularının kolaylıkla ve kısa sürede yapılmasına yardımcı oluyor. Vakıf bank internet üzerinden kredi kartı başvurusu aldığı gibi SMS aracılığıyla da kredi kartı başvurusu yapılmasına olanak tanıyor. Peki ama SMS yoluyla kredi kartı başvurusu nasıl yapılır diyorsanız hemen bilgi verelim.

SMS ile kredi kartı başvurusu için cep telefonunuzun mesaj bölümünü açarak VB (büyük harfle yazmaya dikkat edelim) yazıp bir boşluk bırakalım. Boşluktan sonra 11 haneli TC kimlik numaramızı yazalım. Yazdıktan sonra 5724‘e gönderelim. SMS yoluyla başvuru için yapmak için sadece bu işlemi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size geri dönüş yapılacaktır. Kredi kartı başvurusunun onaylanması halinde kısa süre içinde kredi kartınız vermiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Dilerseniz bizzat bankaya giderek kredi kartını alabilirsiniz tercih size kalmış.

SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak istemeyen kişiler mobil bankacılık uygulamasını kullanarak başvuruda bulunabilir. Mobil bankacılık sistemini aktif olarak kullanmak için Vakıf bank müşterisi olmak gerekiyor aksi takdirde mobil bankacılık uygulamasından faydalanmak imkansız. Bankaya gidip müşteri olmak için sıra bekleyemem diyorsanız Vakıf bankı çağrı merkezini arayarak (0 850 222 0 724) kısa sürede bankanın müşterisi olabilirsiniz bu durumda mobil bankacılığı kullanmanız aktif hale getirilecektir. Aktif olarak sayfaya giriş yaptıktan sonra ana sayda yer alan kredi kartları butonunu tıklayarak ilgili formu doldurunuz. Doldurduktan sonra hangi kart için talepte bulunuyorsanız o kredi kartını işaretleyin daha sonra onaya göndererek işlemi tamamlayın. İnceleme süresi dolduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. Kredi kartı başvurusu yaparken gelir durumu ve kredi notunun kriter alınarak başvuruların onaylandığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Özellikle kredi notu bankanın kişi hakkında bilgi sahibi olmasını kolaylaştırdığı için oldukça öneli bir kriter.

Çağrı Merkezini Arayarak Vakıf Bank Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilir Mi?

Vakıf bank müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sistem ile çalıştığı için mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden yapılabilen bütün işlemlerin kolaylıkla çağrı merkezi aracılığıyla yapılabilmesine olanak tanıyor. 0 850 222 0 724 çağrı merkezi numarasını arayarak kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu minik işlemin ardından kredi kartı kategorisi sizlere anlatılıyor. Kredi kartının hangi alanda kullanacağınıza dikkat ederek istediğiniz kartı tercih edebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz alındıktan sonra müracaat süreci sırasında herhangi bir eksiklik görülmediğinde vakıf bank müşteri hizmeti bizzat sizi arayarak kredi kartı başvuru talebinin kabul edildiğini ve kısa sürede bankaya giderek kartı almanız konusunda bilgilendirme yapacaktır. Ancak kredi notunun düşük olması veya gelir durumunun uygun bulunan miktarın altında olması gibi durumlar söz konusu olduğunda kredi kartı başvurusunun iptal edildiği kısa mesaj ile size iletiliyor.

Vakıf bank, bütün farklı özellikleri bir arada bulunduran eşsiz bir banka olduğu için kişinin herhangi bir güven problemi yaşamadan kolaylıkla ve kısa sürede kredi başvurusu yapabileceğini söyleyelim. Kredi kartı başvurusu yaparken en önemli noktanın, kredi kartı seçimi olduğunu bilmelisiniz. Kredi kartını kullanacağınız alana uygun olacak şekilde seçmelisiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*