Bedava İnternet Paketleri 2022

Turkcell internet, Vodafone internet ve Turk Telekom internet  kampanyalarını ve Hediye internet Fırsatlarını kaçırmayın!

Turkcell, Vodafone ve Turktelekom operatörlerinin kullanıcılarına sunduğu çeşitli bedava internet kampanyaları her zaman abonelerin ilgisini ve dikkatini çekmeyi başarmıştır.

GSM operatörünüz ne olursa olsun hediye internet paketlerini kaçırmamak için yazılarımızı takip edebilirsiniz. Sizlere Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom internet kampanyaları ile ilgili güncel paylaşımları sürdürüyoruz. En geniş kapsama alanında en çok interneti kullanmanıza olanak veren ve bu hizmetlerini ekonomik paketlerle ve hediye internet paketleriyle sunmakta olan operatörleri tercih edebilirsiniz. Aksi bir durumda ödeyeceğiniz paralar daha az olsa dahi, interneti sağlıklı bir şekilde kullanamayacağınızdan dolayı boşa gidecektir. Sayfaların açılmaması, videoların donması veya internetin istediğiniz gibi çekim gücüne sahip olmaması sizleri zor durumda bırakabilir.

Operatörlerin daha fazla müşteri çekmek amacıyla uyguladıkları bazı yöntemler bulunmaktadır. Buna göre rekabet faktörünün de etkisiyle, bazı dönemlerde yaptıkları kampanyalar ve indirimler bulunmaktadır. Diğer yandan sponsorluk yapan firmalardan aldıkları ücretler kapsamında, müşterilerine sundukları internet paketlerinin fiyatlarında indirime gittiklerini görmekteyiz. Örnek verecek olursak, insanların en çok tercih ettikleri Türk Telekom veya Vodafone operatörleri tarafından her hafta kullanıcılarının faydalanabilecekleri sms, internet ve bazı alışveriş sitelerinde kullanabilecekleri indirim kuponlarını cazip gelmektedir. Turkcell ise en geniş kapsama alanına sahip olan operatör olarak, belirli günlerde bulundukları yerlere göre internet kazanmaları için kapsama alanı hazırlamaktadır.

Turkcell Güncel İnternet Kampanyaları


Diğer operatörlerle kıyaslandığında en geniş kapsama alanına sahip olan Turkcell aynı zamanda en iyi çekim gücüne sahip operatör olarak karşımıza çıkmaktadır. Buna rağmen diğer operatörlerden daha az tercih edilmesinin nedeni ise hizmetlerini daha pahalı fiyatlarla sunmasıdır. Turkcell İnternet Kampanyaları özellikle genç kesimlere hitap ederken, kırsal kesimlerde şebeke çekme problemlerini daha çok yaşayan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Yıl içerisinde belirli dönemlerde bedava internet paketlerini dağıtan ve kapsama alanının geniş olması sayesinde ücra köşelere dahi ulaşan operatörün müşterilerini memnun edecek hizmetleri bir hayli fazladır.

Turkcell İnternet kampanyalarından faydalanabilmek için öncelikli olarak yeni abone olmanız gerekmektedir. Faturalı hatlar için geçerli olan Haydi Gel 2022 kampanyası ile hediye internet dağıtılmaktadır. Yeni hat açan veya başka bir gsm operatöründen numarasını taşıyan kişiler için fatura dönemi boyunca geçerli olan aylık 1 ile 3 GB hediye internet hakkı tanınmaktadır. Bununla sınırlı olmayan hediye internetlerini kullanabilmek için ayrıca BİP uygulamasına sahip olmanız yeterlidir. Sınırsız ve ücretsiz mesajlaşmanızı sağlayacak olan bu uygulama üzerinden yapacağınız görüşmelerde daha fazla hediye internet paketini kazanmanızı mümkün hale getirmektedir. Bu uygulama üzerinden toplayacağınız puanları internete dönüştürmenize olanak veren kampanyaları ile ilgili detaylı araştırmaları yapabilirsiniz.

Mevcut kullanım haklarınızın yeterli olmaması ve buna benzer sebeplerden dolayı faturasız hatlarınızı faturalı hatlara geçirmenizin sizlere kazandıracağı pek çok avantajdan birisi de hediye internetlerdir. Faturalı hatta geçtiğinizde 750 dakika, 1000 sms ve 5 GB internet paketini seçen müşterilerine Turkcell tarafından ekstra her ay yüklenecek olan 1 GB hediye internet hakkı tanınmaktadır. Turkcell çalışanlarının yakınlarının faydalanabileceği diğer bir kampanya ise 2000 dakika, 1000 sms ve 18 GB’lık paketin 76 TL değerinde cazip bir fiyatla sunulmasıdır. Diğer tarifelerinin fiyatlarına bakıldığında son derece uygun olan bu fiyatlardan yararlanacak olan kişiler yalnızca operatör çalışanlarının yakınları olacaktır. Bunun dışında herkesin yararlanabileceği kampanyalarda hattını 4.5G’ye çevirmek isteyenlerin ilgisini çekecek olan 6 aylık süreçte geçerli olacak 10 GB internet paketidir. Bulunduğunuz bölgedeki en yakın Turkcell şubesine giderek veya iletişim hattından talebinizi ileterek hattınızın 4.5G’ye geçirilmesini sağlayarak hediye internetlerinize kavuşabilirsiniz.

Vodafone Güncel İnternet Kampanyaları


Kullanıcılarına sağladığı indirim ve kampanyaları ile ön plana çıkan ve kapsama alanının genişliğine bakıldığında ikinci sırada Vodafone gelmektedir. Yalnızca hediye internet paketleri ile değil, aynı zamanda bazı markalarla yaptığı sponsorluklar sayesinde sağladığı indirimler ve kampanyalarla da gündeme gelmektedir. Her kesimi düşünerek gerek esnafa, gerek öğrenciye ve ev hanımlarına özel ve ciddi indirimleri sağlamakta olup Freezone kapsamında 26 yaş altına büyük kolaylıkları sağlamaktadır.

Her hafta 500 mb ile 5 gb arasında değişen hediye internet paketlerini Vodafone uygulamasını kullanan müşterilerinin hediye çarkını çevirmesi sayesinde dağıtmaktadır.

Faturasız hatlara, faturalı hat sahipleri kadar fark edilecek bir boyutta olmasa da önemli paketleri sunmaktadır. Örnek olarak 1000 dakika ve sms paketine ek olarak 3 GB internet toplamda 22 TL gibi bir rakamdır. Diğer operatörler ise en az 28 TL gibi bir rakamı talep etmektedir. Faturalı hat sahibi olan müşterilerine ise daha fazla imkanı tanımaktadır. Özellikle ailesinden aynı operatörü kullanan kişilerin olması halinde ekstra indirimler sağlanmaktadır. Ayrıca kullanıcılarının kesintisiz bir şekilde internet uygulamalarından ve sosyal medyadan faydalanmalarını sağlamak amacıyla günlük, haftalık ve aylık sınırsız paketleri satın almalarına olanak vermektedir.

Türk Telekom Güncel İnternet Kampanyaları


Kapsama alanı en düşük olmasına rağmen, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Türk Telekom hem mobil interneti, hem de ev internetini cazip fiyatlarla sunmaktadır. Türk Telekom hediye internet denildiği zaman aklınıza ilk olarak Sil-Süpür kampanyası gelecektir. Ayrıca Selfy ile yükleme yapmanız halinde hediye 1 GB kazanabilirsiniz. Online işlemlere giriş yapmak adına üye olmalı ve 5555’e “1 GB KAZAN” yazarak sms göndermelisiniz. Türk Telekom faturasız hat kullanıyorsanız 15 TL ve üzeri tüm yüklemelerde 1 ile 5 GB arasında değişen hediye internetleri alabilirsiniz. Yeni Türk Telekom müşterisi olduysanız 2070’e “BALLI 4 GB” yazarak sms atmanız halinde hediye internetinizi alabilirsiniz. Hattınızı halen 4.5G’ye taşımadıysanız, bu işleminizin ardından 1GB internetini kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgiye ve kampanyaya göz atabilmek için online işlemler sayfasını takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*